Vorige Volgende

Informatiemarkt Actief College 30 november

— 18 november 2022

Het Actief College is een openbare scholengemeenschap voor leerlingen die niet uren achter elkaar in de lesbanken willen zitten, maar ook graag actief bezig zijn. Kinderen ontwikkelen hun talenten en interesses door te denken (theoretisch leren), te doen (beroepsvaardigheden) en te durven. Leren met lef, zodat ze zelfbewust ontdekken waar ze goed in zijn en wat ze leuk vinden, zodat ze de juiste keuzes kunnen maken voor hun verdere (school)loopbaan.

Op woensdagavond 30 november a.s. is er op het Actief College een informatiemarkt voor ouders en verzorgers van leerlingen van groep 8. Tijdens deze avond is er in de aula een markt waar alle belangrijke informatie over het onderwijs op onze school te vinden is. Ons professionele team staat je graag te woord.

Voor meer informatie klik hier !